Gülüm Düğün Sarayı


YENİLENDİK
 

Gülüm Düğün Sarayı, ELEGANT DÜĞÜN SARAYI olarak yenilediği
kurumsal yüzüyle hizmet vermeye devam etmektedir.
 
 
 
En mutlu olduğumuz anlardan birisidir evlilik. Bu güzel günü sevdiklerinizle beraber içten kutlamak ve dillere destan bir düğün organizasyonu planlamak herkesin hayallerini süsler. Bu nedenle siz konuklarımızı farklı ve güzel şekilde karşılamak için, uzun zamandır konya düğün sektörü içerisinde yer alan Elegant Düğün Sarayı, sizlere unutamayacağınız ve en iyi olanaklarla hazırlanmış bir düğün vadediyor.
 
Elegant Düğün Sarayı, konya düğün salonları içerisinde yer almakla birlikte; Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı ve Özel Organizasyonlarınız için hizmet vermektedir. Deneyimli ve çalışkan personeliyle birlikte, bu mutlu gününüzde sizlerin yanında bulunmaktan ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Konya Düğün Salonumuz merkeze yakın bir yerde olup kolayca ulaşım imkanı sağlanabilmektedir.
 
Elegant Düğün Sarayı olarak; sizlere daha kaliteli ve yaşamınız boyunca hiç aklınızdan çıkmayacak bir günü yaşatmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Buna vesile olmaktan aldığımız yüksek motivasyon ile, şehrimizde konya düğün ve organizasyona farklı bir bakış açısı getirdiğimize inanıyor ve bu konuda hizmet veren diğer sektörler arası rekabeti sağlayarak kaliteyi en üst düzeye çıkardığımızı düşünüyoruz.
 
Sizlerde bu hizmetimizin tadını sonuna kadar yaşamak ve en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.